Service Hotline
+86-18823755523
اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

رده محصول

انتخاب دقیق محصولات زیبایی، بهترین راه حل برای مراقبت از پوست است!

چگونه برای محافظت از پوست خود را ضد پیری است زندگی یک دختر مهمترین مسئله است خوب به نظر می رسد اغلب را می تواند فرصت های بهتر برای دختران، چگونه ما را محافظت از پوست? ای مریم، می گویند کارشناسان علم و فناوری در گوانگژو، از بی اهمیت محافظت از پوست، مهمتر از زیبایی محصولات مراقبت از پوست را انتخاب کنید!
ما را از بسیاری از اخبار آموخته مواد است که مضر به پوست بهتر آرایشی و بهداشتی مواد سمی ترین سپس ما قصد زیبایی در همان زمان، و می تواند محافظت از پوست از آسیب در حال حاضر در بسیاری از لوازم آرایشی در دسترس هستند? در واقع زیبایی واقعا آگاه استفاده در لوازم آرایشی برای زیبایی اما با تجهیزات لیزری برای زیبایی ای مریم گوانگژو علوم و تکنولوژی و متخصص در تولید تجهیزات زیبایی لیزر اینجا ما جزئیات مربوط به تجهیزات زیبایی لیزر را!
لکه دار نه تنها تاثیر می گذارد و سلامت زنان، مانع جدی به مطالعه آینده و زندگی و دوستان و کار، لکه های قابل مشاهده به نقطه باید علاوه بر این. با تهدید رو به رشد لکه محققان طب سنتی چینی در چین، لکه قاتل به عنوان انگیزه و به عنوان زمان تغییر نقطه بیشتر و بیشتر تمایل به جوان، بسیاری از زنان جوان به صفوف ارتش دارای کک مک کردن پیوسته اند. گوانگژو OEMA تکنولوژی لیزر خلاص شدن از لکه ها استفاده از اثرات photothermal انتخابی، جامد پالس لیزر طول موج ساطع شده توسط لیزر پوست بسیار هموار به سایت ضایعه و برای درمان بیماری ضایعات رنگدانه نفوذ و با توجه به آن انتخابی، است که آن را فقط برای پوست های نرمال رنگدانه ذرات بدون آسیب.

پرس و جو
Send
تماس با ما
آدرس: صنعتی XinBaoYi سوم Building,NO.32,The GongMao روستای HouTing ShaJing شهر BaoAn منطقه، شهر شنژن چین 518000،
تلفن: +86-18823755523
فکس: +86-755-27838931
ایمیل: adia@menobeauty.com