Service Hotline
+86-18823755523
محصولات

رده محصول

سازنده دستگاه لاغری پزشکی

سازنده دستگاه لاغری پزشکی

استفاده از دستگاه لاغری در استفاده از تجهیزات پزشکی یا سالن و یا بالینی و کیفیت بالاتر و نتیجه موثر و موثر: تکنولوژی اولتراسوند 40KHZ و فرکانس رادیویی خلاء و دو قطبی و 905soft لیزر و غلتک مکانیکی.

چت کن
Products Details

سازنده اصلی دستگاه تولید کننده دستگاه لاغری، استفاده پزشکی در SPA یا سالن و یا بالینی و کیفیت بالاتر و نتیجه موثر و موثر: تکنولوژی اولتراسوند 40KHZ و فرکانس رادیویی خلاء و دو قطبی و 905soft لیزر و غلتک مکانیکی.


موج اول سونوگرافی مغناطیسی:

تکنولوژی ضعیف شدن موج آکوستیک قوی انرژی آکوستیک بدن انسان بدون فرکانس آسیب و قدرت را به قسمت های مختلف بافت چربی از طریق روش اتصال متصل می کند و با استفاده از اصل سوراخ امواج صوتی قوی برای ایجاد حفره ای برای چربی بد بیمار بافت. انرژی باعث می شود که سلول های چربی شکسته شوند. سلول های چربی شکسته از طریق بدن از طریق گردش مایع بدن حذف می شوند و تعداد سلول های چربی برای رسیدن به هدف از لاغری و کاهش وزن کاهش می یابد.

هنگامی که موج قوی صدا به بدن انسان وارد می شود، سلول های چربی انسان می توانند اثر قوی و حرکتی اصطکاک بین سلول های چربی ایجاد کنند. دهها هزار ویبره در ثانیه می تواند به بافت های زیر پوستی 1-6cm برسد که می تواند سلول های چربی عمیق را تحریک کند. گرما عمیق زیر جلدی گرم است و مویرگ های عمیق و بافت های لنفاوی می توانند هموار شوند تا لایه ی عمیق چربی شکسته شود و به طور مستقیم میزان چربی را کاهش دهد. مزیت امواج صوتی قوی اینست که آنها بافت انتخابی را از بین می برند. با تنظیم فرکانس خاص، امواج صوتی قوی تنها بافت چربی بافت چربی را تخریب می کنند که باعث محافظت از بافت های با چگالی بالا مانند اعصاب عروقی می شود (شکل 2). امواج صوتی قوی، مانند دیگر امواج صوتی، دارای چرخه گسترش و فشرده سازی هستند. اصل استفاده از لیپوساکشن صوتی قوی عمدتا یک سری از اثرات فیزیکی را بوسیله انبساط و فشرده سازی تولید می کند. این فرایند بوسیله انبساط و فشرده سازی موج ایجاد می شود که باعث می شود مایع به اثر انفجاری تبدیل شود به طوری که تعداد زیادی حفره های میکرو در مایع تشکیل می شود. برای گاز یا بخار، انقباض میکرووئید درون و بیرون سلول موجب افزایش حرکت مولکول، در نهایت منجر به پارگی سلول می شود (شکل 2). تری گلیسیرید در سلول های چربی از سلول های چربی آزاد می شود و این تری گلیسیرید ها با عمل لیپاز (LPI) به اسیدهای چرب آزاد (FFA) و گلیسرول تقسیم می شوند. اسیدهای چرب آزاد (محلول در چربی) به داخل خون وارد می شوند و به پروتئین های سرم متصل می شوند و به آرامی به کبد انتقال می یابند: گلیسرول (محلول در آب) به وسیله حل شدن به مایعات بینابینی (خون و مایعات بدن) به کبد منتقل می شود. در نهایت، کبد گردش خون روده یا کلیه از بدن خارج می شود، در نتیجه به دست آوردن اثر لاغری موضعی.

2

اثر فیزیکی خلاء :

(1) اپیدرم: حالت مایع فضای بین سلولی را بهبود می بخشد، سیالیت را افزایش می دهد، جنبش سلولی را افزایش می دهد و سلول ها را فعال می کند.

(2) لایه عروقی: سیستم گردش خون پوست را بهبود می بخشد، نه تنها سیستم مویرگی را بهبود می بخشد، بلکه موجب بهبودی رگ ها و لنف می شود

جریان بین شبکه ها، سموم اضافی را از بدن حذف می کند.

(3) لایه بافت: افزایش فعالیت بافتی پوست و بافت ماهیچه، نرم شدن و شکستن چربی، افزایش ظرفیت تولید اکسیژن پوست، تحریک تولید کلاژن، افزایش کشش پوست و مقاومت در برابر فیبروز بافت.

(4) لایه سیستم عصبی: حرکت فشار منفی می تواند اپیدرم و سیستم عصبی سمپاتیک عمیق را تحریک کند و حساسیت پوست را بهبود بخشد. سطح و لایه های عمیق سیستم عصبی سمپاتیک را تحریک می کند.


3

نتیجه موثر در مورد فرکانس رادیویی:

بدن انسان یک هادی جریان است که هنگام عبور از بدن، اثرات فیزیولوژیکی روی پوست را ایجاد می کند. (از جمله اثرات حرارتی و غیر حرارتی)

اثر حرارتی: با توجه به حرکت ذرات در بافت انسانی ناشی از جریان موج زیستی، اثر حرارتی به طور مستقیم در داخل بافت ایجاد می شود. 1. سرعت گردش خون، افزایش میزان اکسیژن و بهبود بافت کل لایه پوست.

2، اثر حرارتی تحریک حرارتی را ایجاد می کند، باعث می شود که فیبر کلاژن پوست متوقف شود، کلاژن را تحریک، بازسازی، تقویت توانایی بازسازی بافت همبند، فورا سفتن پوست

3، به طور مستقیم علیه سلولیت، تجزیه محتوای سلول چربی (تجزیه شده به اسیدهای چرب آزاد و گلیسرول)، حل کردن چربی، کاهش حجم چربی، سرعت بخشیدن به گردش خون لنفاوی و افزایش متابولیسم بدن انسان.

اثر غیر حرارتی: هنگامی که شدت تغییر اثر حرارتی به اندازه کافی کوچک است به علت افزایش دمای بدن، جریان با فرکانس بالا می تواند سبب شود که ذرات در بافت ارتعاش ایجاد شود و همچنین ممکن است تغییر تغییر بافت به عبارت دیگر، اثر نوسان الکترومغناطیسی و اثر غیر حرارتی میکروسکوپی، فرایندهای بیوشیمیایی و بیوفیزیکی ارگانیسم می تواند مجموعه ای از اثرات، مانند شتاب رشد و توسعه حیوانات و گیاهان و غیر حرارتی اثرات با اثرات حرارتی پنهان می شوند و نمی توانند اثرات آنها را نشان دهند. با گذشت زمان، کلاژن دوباره متولد می شود، چین و چروک به تدریج ناپدید می شوند و پوست را تشدید می کند، پوست جوان تر می شود.

4

لیزر لیزر بیولوژیک 905 نانومتری (اثرات بالینی و اثرات مرتبط با آن)

بهبود در گردش .

اثر ضد زخم.

اثر ضد درد

شتاب بازسازی بافت.

اثر سیکاتریزاسیون.

اقدام ضد باکتری:

اثر لیزر 905 نانومتری
Hot Tags: سازنده دستگاه لاغری پزشکی، تولید کننده، کارخانه، با کیفیت بالا، گواهی CE، جدیدترین، مد، بهترین
محصولات مرتبط
پرس و جو
پرس و جو
Send
تماس با ما
آدرس: صنعتی XinBaoYi سوم Building,NO.32,The GongMao روستای HouTing ShaJing شهر BaoAn منطقه، شهر شنژن چین 518000،
تلفن: +86-18823755523
فکس: +86-755-27838931
ایمیل: adia@menobeauty.com