Service Hotline
+86-18823755523
صنعت دانش

رده محصول

دستگاه مراقبت از پوست MENO با فن آوری دور مادون قرمز


دستگاه مراقبت از پوست MENO با فن آوری دور مادون قرمز


مادون قرمز کم یک مادون قرمز از راه دور است. اشعه خورشید می تواند تقریبا به نور مرئی و نور نامرئی تقسیم شود. نور مرئی از طریق منشور عبور می کند و نور (طیف) رنگ بنفش، آبی، سبز، سبز، زرد، نارنجی و قرمز را نشان می دهد. نور خارج از نور قرمز، به نام نور مادون قرمز، به چشم غیر مسلح نامرئی است و متعلق به یک موج الکترومغناطیسی با گرمای شدید است. مادون قرمز دارای دامنه گسترده ای از طول موج است و اشعه مادون قرمز از محدوده های طول موج مختلف به مناطق مادون قرمز، مادون قرمز و مادون قرمز تقسیم می شود و امواج الکترومغناطیسی به طول موج ها مادون قرمز، مادون قرمز و دور مادون قرمز نامیده می شوند. در سال 1800، هرشل دانشمند آلمانی کشف کرد که اشعه مادون قرمز در نور خورشید توسط یک منبع نور مادون قرمز احاطه شده است که توسط چشم غیر مسلح دیده نمی شود. بعدها ثابت شد که یک "رادیو مادون قرمز" با طول موج 5.6 تا 1000 UM است. این باعث ایجاد اشعه، نفوذ، جذب و رزونانس بر ارگانیزم خواهد شد. گزارش تحقیقاتی ناسا اشاره کرد که این اشعه مادون قرمز که به بدن انسان 4 تا 14 میکرون کمک می کند می تواند به پوست انسان به عمق 15 سانتیمتر نفوذ کند، که گرما را از داخل تولید می کند و موجب گسترش میکروارگانیسم ها از بدن می شود برای ایجاد گردش خون صاف دستیابی به هدف متابولیسم، در نتیجه افزایش ایمنی بدن و میزان بهبودی.


بخش فیزیکی مادون قرمز:

در نزدیکی مادون قرمز: (در نزدیکی مادون قرمز، NIR)، 760 ~ 2000 نانومتر

نیمه مادون قرمز: (Infra-red میری، MIR)، 3000-5000 نانومتر

مادون قرمز: (Far Infra-red، FIR)، 8،000 ~ 14،000nm


ویژگی های مادون قرمز دور

 نامرئی به چشم غیر مسلح

 خواص نوری مانند مستقیم، پیچیده و بازتابنده

 هر جذب مواد یک واکنش حرارتی ایجاد می کند

 نفوذ عمیق بافت انسانی


عملکرد اصلی دور مادون قرمز

1. ژن: می توان آن را اصلاح کرد تا آن را سالم نگه دارد. به عنوان مثال، حیوانات وحشی معمولا هنگامی که بیمار می شوند از خورشید بهبود می یابند. اگر کسی یک ماه در یک غار تاریک زندگی کند، بدن آنها تغییر شکل داده و بیمار خواهد شد.

2، سلول: فرکانس مادون قرمز و مادون قرمز انسان بخشی از همان فرکانس است، فرکانس همان رزونانس تولید می کند، یک رزونانس مانند یک غربال

سلول ها به صورت منظم مرتب شده اند و ارتعاش ارتعاشی باعث می شود مولکول های آب در سلول ها به مولکول های کوچک برای تخلیه سیتوتوکسین ها تبدیل شوند.

انعقاد داخل سلول، سلول ها مواد مغذی را جذب می کنند و سلول ها سالم هستند.

3، رگ های خونی: گسترش حرارتی و انقباض عروق خونی، گردش خون برای سرعت بخشیدن به جریان صاف عروق خونی و ریزش {رزونانس تولید حرارت، انعطاف پذیری و انقباض، انقباض، گردش خون، گردش خون تسریع گردش خون، ریزش مو صاف، میکروسیکولاسیون دومین قلب انسان است، منبع همه بیماری ها، طب چینی صحبت درد است امکان پذیر نیست، به طور کلی نمی کند بسیاری از بیماری های میکرو CYCURCULATION مانند فشار خون بالا، هیپرلیپیدمی و دیابت به طور طبیعی خوب است. }

4. عصب: عصب انسان عصب مرکزی و اتونوم را تقسیم می کند. سیستم عصبی مرکزی در زبان بدن ما غالب است. اعصاب خودبخودی اندامهای ما و اندوکرین را از بین می برد. با توجه به تحرک ثابت ارتعاش، اعصاب می توانند به طور موثر بر بدن ما و غدد درون ریز کنترل کنند.

5، فیبر: مادون قرمز طولانی است که نور زندگی در پزشکی نامیده می شود، اثر اصلی گرما، بازی ضد درد، فعال کردن سلول های بافت، ترویج میکروسیراکولا خون انسان، افزایش متابولیسم، تقویت ایمنی، اثرات ضد التهابی و ضد باکتری است.


اثر درمانی اشعه های مادون قرمز دور

دیاپول ها و اتهامات آزاد در بدن زنده، در جهت میدان الکترومغناطیس تحت اثر میدان الکترومغناطیسی قرار دارند. در این فرآیند، مولکول ها و اتم ها بی نظم حرکت می کنند و گرما تولید می شود. هنگامی که اشعه مادون قرمز مادون قرمز دارای قدرت کافی است، بدین معنی که از توانایی تسریع گرما در بدن زنده بالاتر است، درجه حرارت محلی بدن را افزایش می دهد که اثر حرارتی مادون قرمز است.

به علت اثرات حرارتی دور مادون قرمز، خلط باعث ایجاد یک سری اثرات فیزیولوژیکی می شود.

فعالیت بیومولکول را فعال کنید

سطح انرژی مولکولی ارگانیسم هیجان زده است و در سطح ارتعاشی بالاتری قرار دارد که فعالیت ماکرومولکول های بیولوژیکی مانند پروتئین های اسید نوکلئیک را فعال می کند و بنابراین عملکرد ماکرومولکول های بیولوژیکی را برای تنظیم متابولیسم، ایمنی و دیگر فعالیت های بدن اعمال می کند. که برای بهبود عملکرد و تعادل انسان مفید است، برای رسیدن به هدف پیشگیری و درمان بیماری.

ترویج و بهبود گردش خون

پس از اعمال مادون قرمز روی پوست، اکثر انرژی توسط پوست جذب می شود و انرژی جذب شده به انرژی گرمایی تبدیل می شود، باعث افزایش دمای پوست می شود، تحریک گیرنده های حرارتی داخلی پوست، آرام سازی عضلات صاف عروقی از طریق رفلکس تالام، گسترش رگهای خونی و تقویت گردش خون. از سوی دیگر، با توجه به اثر گرما، تولید مواد واسواکی ایجاد می شود، تنش عروقی کاهش می یابد، رگ های کوچک سطحی، عروق های فوقانی و ورید های سطحی گسترش می یابد، گردش خون تسریع می شود، و گردش خون بهبود یافته.

افزایش سوخت و ساز بدن

اگر متابولیسم بدن اختلال ایجاد شود، مبادله مواد موجود در بدن و خارج از بدن، بیماری های مختلف رخ می دهد. اختلالاتی مانند متابولیسم آب و الکترولیت به شدت تهدید کننده زندگی است؛ دیابت ناشی از اختلالات متابولیسم گلوکز؛ اختلالات قلب و عروق ناشی از اختلالات قلب و عروق، چاقی؛ نقرس ناشی از اختلالات متابولیسم پروتئین. از طریق اثر حرارتی دور مادون قرمز می تواند سبب افزایش سلول ها، تنظیم مکانیسم مایع نوروامورال، تقویت متابولیسم و ایجاد مبادلات مواد در بدن شود.

بهبود عملکرد سیستم ایمنی

ایمن سازی یک واکنش محافظ فیزیولوژیکی بدن انسان است. این شامل ایمنی سلولی و ایمنی هومورال است و نقش مهمی در مقاومت بدن در برابر بیماری دارد. از طریق مشاهدات بالینی، دور مادون قرمز می تواند عملکرد فاگوسیتیک ماکروفاژها را بهبود بخشد، ایمنی سلولی انسان و ایمنی هومورال را تنظیم کند و برای سلامت انسان مفید باشد.

اثر ضد التهابی

مکانیسم به شرح زیر است: الف) عملیات حرارتی مادون قرمز، فرایند آسیب شناختی التهاب را از طریق پاسخ راه حل نوروامورال حذف می کند، حالت فیزیولوژیکی تخریب اصلی را تسریع می کند و طبیعیات را بهبود می بخشد، مقاومت در برابر بیماری های موضعی و سیستمیک را بهبود می بخشد و فعال می شود همزمان. عملکرد سلول های ایمنی عملکرد فاگوسیتیک لکوسیت ها و سلول های رتینک را تقویت می کند و به هدف ضد التهابی و ضد باکتری ها دست می یابد. ب) اثرات حرارتی مادون قرمز باعث افزایش درجه حرارت پوست، احساس عصبانیت سمپاتیک، انتشار عروق واسیدالیستی، واژینیت، جریان خون شتاب دهنده، گردش خون بهبود یافته، تغذیه بافت افزایش یافته، متابولیسم بافت فعال، افزایش اکسیژن سلولی، بهبود وضعیت خون رسانی و وضعیت اکسیژن در ضایعه منطقه توانایی بازسازی سلول را تقویت می کند، رشد التهاب را کنترل می کند و آن را محلی سازی می کند و باعث بهبودی ضایعه می شود. ج) اثرات حرارتی مادون قرمز به مراتب بهبود میکروسیرکولاسیون، گردش خون جانبی را ایجاد می کند، ثبات غشاء سلولی را افزایش می دهد، غلظت یون را تنظیم می کند، فشار اسمزی را بهبود می بخشد، دفع مواد سمی را تسریع می بخشد و جذب اگزودا را تسریع می کند، منجر به رگباری التهاب و ادم .

ناهنجاری

اثر حرارتی مادون قرمز موجب تحریک پذیری انتهای عصبی می شود. بهبود گردش خون، کاهش ادم، تحریک شیمیایی و مکانیکی انتهای عصبی کاهش می یابد؛ اثر حرارتی اشعه مادون قرمز دور، آستانه درد را افزایش می دهد که همه ی آن درد را کاهش می دهد نقش. علاوه بر اثرات حرارتی که در بالا توضیح داده شده است، بسیاری از دیگر اثرات بیولوژیکی مهم مانند رابطه بین اشعه های مادون قرمز و زندگی، اشعه مادون قرمز برای بهبود میکرو سیگار، مولکول های آب فعال و سلول های بافت فعال وجود دارد.

اصل فناوری مادون قرمز دور:

پس از تکنولوژی دور مادون قرمز برای پوست، اکثر انرژی توسط پوست جذب می شود و انرژی جذب شده به انرژی گرمایی تبدیل می شود و باعث افزایش دمای پوست، سوزاندن چربی و از بین رفتن آب بیش از حد می شود. افزایش زنده ماندن سلول، تقویت متابولیسم، آرامش عروق خونی، ترویج و بهبود گردش خون، و تبدیل مواد در بدن پایدار است. در عین حال، عملکرد فاگوسیتیک ماکروفاژها را بهبود می بخشد و ایمنی سلولی و ایمنی هومورال را تنظیم می کند.


رهبری

چراغ قرمز نور چراغ قرمز نور با استفاده از طول موج 625nm بهره وری بالا موج نور می تواند سیستم خون پوست و سیستم میکروسیپرتال سیستم لنفاوی را بهبود می بخشد، باعث تحریک فعالیت های میتوکندری داخل سلولی، نور LED قرمز مشخص می تواند انرژی نور را به انرژی سلول، خنثی سلول های ژن آزاد تولید سلولهای فیبر را تحریک می کند تا کلاژن تولید کند، پوست را برای تسریع گردش خون فعال می کند و چین و چروک ها را از داخل پوست برطرف می کند.

1. پوست را به منظور تولید کلاژن با یک اثر آرایشی، پوست را شفاف تر و سفید تر می کند، بنابراین خطوط و چین و چروک ها را کاهش می دهد.

2، منافذ را صاف کنید، پوست را به طور کلی بهبود دهید، پوست را صاف و الاستیک کنید.

3، لارو کراتولون، خون قرمز، سرعت بهبود پوست مشکل و تعمیر پس از آفتاب سوختگی.

4، گردش خون صورت را افزایش می دهد، رطوبت پوست را قفل می کند.

5، برای فراهم کردن انرژی فعال سازی سلول های پوست، سرعت متابولیسم پوست را تسریع کرده و پوست را سریعتر جذب مواد مغذی را افزایش می دهد، به طوری که پوست اغلب به عنوان رنگ بچه ها باقی می ماند.

6، کاهش قرمزی آکنه، تقویت پوست، به خصوص موثر است.


یک جفت: نه

بعدی: نه

پرس و جو
Send
تماس با ما
آدرس: صنعتی XinBaoYi سوم Building,NO.32,The GongMao روستای HouTing ShaJing شهر BaoAn منطقه، شهر شنژن چین 518000،
تلفن: +86-18823755523
فکس: +86-755-27838931
ایمیل: adia@menobeauty.com