Service Hotline
+86-18823755523
صنعت دانش

رده محصول

MENO دستگاه وزن با لیزر نرم را کاهش می دهد

MENO دستگاه وزن با لیزر نرم را کاهش می دهد


لیزر نرم چیست؟

لیزر، به این معنی که "نور توسط انتشار تحریک شده گسترش یافته است." تعریف: اشعه تولید شده توسط نور تقویت شده از انتشار تحریک شده. لیزر از اواخر قرن بیستم بعد از انرژی اتمی، رایانه ها و نیمه هادی ها یک اختراع بزرگ انسان است. این "سریع ترین چاقو"، "دقیق ترین خط کش"، "روشن ترین نور" نام دارد و دارای یکنواختی است. خوب، جهت و روشنایی بالا. هزاران ماده لیزر کار شده وجود دارد که از اشعه های اشعه ایکس نرم تا مادون قرمز دور است. هسته فن آوری لیزر لیزر است. انواع مختلفی از لیزرها وجود دارد که می تواند طبق روش های مختلف مانند ماده کار، حالت تحریک، حالت عمل و طول موج کار طبقه بندی شود. با توجه به نیازهای مختلف استفاده، برخی از تکنیک های ویژه برای بهبود کیفیت پرتو و شاخص های فنی فنی لیزر خروجی اتخاذ می شوند. ویژگی ها: (1) نور جهت (2) روشنایی بسیار بالا (3) رنگ بسیار خالص (4) تراکم انرژی بسیار بالا

لیزر زیبایی لیزر در بازار تولید انرژی بالا، متمرکز، دقیق نفوذ نور تک رنگ، با اثر بر روی بافت انسانی و محلی تولید حرارت بالا برای رسیدن به هدف از بین بردن و یا از بین بردن بافت هدف است. پالس های طول موج های مختلف زیبایی لیزر لیزر می تواند انواع بیماری های پوستی پوستی و رنگدانه ها را درمان کند، از جمله Ota، اریتم خفیف قرمز، کراتولاتور، لکه های سن، تلانژکتازی، و غیره، و همچنین خال کوبی، خط چشم، شستشوی ابرو، درمان اسکار. لیزرهای لیزری نتایج خوبی در درمان بیماری های پوستی پوست و رنگ آمیزی به دست آورده اند. این پروژه ها از تکنولوژی لیزر لیزر استفاده می کنند که اغلب به عنوان لیزرهای سخت در صنعت زیبایی شناخته می شود. با استفاده از لیزر با قدرت بالا، تظاهرات بالینی آسیب می بینند و سبب آسیب به پوست می شوند.

لیزر لیزر نرم با استفاده از لیزر کم قدرت، درمان غیر بالینی غیر تهاجمی، درمان با بی خطر، با درمان، بدون هیچ گونه ضربه! عمیق به پوست پوست پوست را تحریک می کند تا الیاف الاستیک را متوقف کند. پوست سفت و محکم تر می شود تا ناپدید شدن چروک های سطحی را ترویج کند و اثر حذف چین و چروک بیشتر آشکار می شود.

انرژی نور لیزر با بافت بیولوژیک تعامل دارد که دارای دو روش متضاد است: اثرات مخرب و تحریک کننده.

لیزر برای جراحی (جراحی چشم و لیزر جراحی) یک اثر مخرب دارد. هنگامی که او شدت انتشار شدید را به بافت هدف اعمال می کند، باعث می شود که سلول ها نابود شوند و اهداف مختلفی داشته باشند: برش، برش بافت نکروتیک. صبر کن.

همان مفهوم را می توان برای ریزش موهای لیزر نیز استفاده کرد، که می تواند با تخریب سلول های مو یا سلول های موی بدن براساس تکنیک انجام شود.

ویژگی های انتشار لیزر (تغییر طول موج، کاهش شدت و تغییر حالت انرژی ارائه شده) برای به دست آوردن یک اثر تحریک کننده متفاوت هستند؛ رده درمانی لیزر این کار را با توسعه فعالیت های محرک انجام می دهد.

زمینه تحقیق کشف و توضیح داد که تولید اثرات متفاوتی دارد. نتایج دیگر فرض شده است اما تأیید نشده است. آزمایشات در ادبیات مرتبط می تواند اثرات بالینی و اثرات بیولوژیکی مرتبط با درمان تابش لیزر را نشان دهد.


لیزر لیزر بیولوژیک 905 نانومتری (اثرات بالینی و اثرات مرتبط با بیوسنسین)

بهبود در گردش .

بهبود گردش خون: این یک اثر محلی است (به عنوان مثال تنها در محل درمان)، که نتیجه افزایش سرعت جریان خون در گردش خون می باشد و اثر کوتاه شدن زمان هموستازی عروق نیز یافت می شود . بهبود جریان خون می تواند توانایی ضد التهابی، ضد ادم را تقویت، توسعه و تحریک متابولیسم سلولی را تقویت کند.

اثر ضد زخم.

از بین بردن ادم: از بین بردن ادم با اصلاح فشار هیدرواستاتیک بین مویرگ ها و مایع که شکاف را جذب می کند. بخش کم وزن مولکولی توسط سیستم وریدی جذب می شود و بخش کریستال های مولکولی با مجرای لنفاوی دوباره جذب می شود. لیزر می تواند واکسوسیون عروق خونی و عروق لنفاوی را تغییر دهد.

اثر ضد درد

تسکین درد: محدودیت احساس افزایش می یابد که اثر ضد درد را به ارمغان می آورد. این مکانیزم پیچیده با هیپرپارالی سازی غشاء سلولی (به عنوان مثال تغییر در قطبش غشا و نسبت غیر قطبی شدن)، اثرات مستقیم بر گردش گرانشی گچی و افزایش تولید بتا اندورفین همراه است.

شتاب بازسازی بافت.

تسریع در بازسازی بافت پوست: این اثر به دلیل دو مکانیزم مختلف باعث تحریک به نام فیبروبلاست ها می شود (که برای بافت های مرتبط با فیبر کلاژن و الاستین مرتبط هستند). دومین اثرات بیوشیمیایی است که باعث تحریک متابولیسم سلولی (ATP و سنتز پروتئین) و تحریک تبادل و تقسیم پروتئین های الکترولیتی می شود.

اثر سیکاتریزاسیون.

تصور می شود که با روند بازسازی سیستم لنفاوی آسیب دیده همراه با بیوسیمولاسیون، تسریع زخم (چاقو، زخم، اتوگرافت، رشد فیبر عصبی) همراه است: نور لیزر 905 نانومتر می تواند در یک زمان کوتاه تسریع شود. بازسازی شبکه لنفاوی و ثبات قابل توجه تهاجم عروقی.

اقدام ضد باکتری:

اثر ضد باکتری: اثر ضد باکتری لیزر منعکس شده است: آن به طور مستقیم بر روی میکروارگانیسم ها تاثیر می گذارد (برخی از طول موج ها به میکروارگانیسم ها کشنده هستند) و به طور غیر مستقیم سیستم ایمنی را تحریک می کند، عملکرد آن دو برابر، تعداد گلبول های سفید را افزایش می دهد و فعالیت آن را افزایش می دهد.

اثر لیزر 905 نانومتری

 خطوط ریز خنک خطوط صاف و صاف

 منافذ ضخیم می شود منافذ را تشدید می کند

 پلاك های قرمز را می گیرد

 بهبود زخم برای بهبود زخمیک جفت: نه

بعدی: نه

پرس و جو
Send
تماس با ما
آدرس: صنعتی XinBaoYi سوم Building,NO.32,The GongMao روستای HouTing ShaJing شهر BaoAn منطقه، شهر شنژن چین 518000،
تلفن: +86-18823755523
فکس: +86-755-27838931
ایمیل: adia@menobeauty.com